Ameliyatsız Penis Büyütme

24 Şub 2020

Cinselliğiniz,  kimliğinizin büyük bir parçasını oluşturur. Kendinizi seksüel olarak iyi hissetmemeniz, özgüveninizi zedeleyerek depresyon ve anksiyete gibi ruhsal sıkıntılara yol açabilir. Supra pubik bölge olarak tanımlanan ve penisin tam üzerinde kalan alanda  fazla miktarda yağ depolanması  penisinizin gömülmesine ve normalde olduğundan daha kısa veya saklı görünmesine neden olur. Size estetik kaygılar yaşatan ve cinselliğinizi olumsuz yönde etkileyen bu durum ile yaşamak zorunda değilsiniz.  Supra pubik yağ eritme uygulaması ile penisi saklayan yağlardan ağrısız ve acısız olarak kurtulabilirsiniz.

Supra Pubik Yağ Eritme Nedir?

Supra pubik bölge vücutta penisin bağlı bulunduğu ve dışarı doğru uzandığı yere verilen isimdir. Bu bölgede aşırı yağ birikmesi şişmanlık, ileri yaş veya genetik faktörlere bağlı olarak bazı erkeklerde daha belirgindir. Diyet ve sporla kilo verilse bile supra pubik bölgedeki yağ yastıkları zayıflamaya dirençli olabilir. Bu bölgedeki yağların eritilmesinde lipaz enzimi içeren güncel, etkin ve yan etkisi olamayan ilaçların uygulanması ile başarılı sonuçlar alınmaktadır. Uygulama sonucunda kişi penisini saklayan  supra pubik fazla yağlarından kurtularak cinsel sağlığını ve kendine güvenini geri kazanmaktadır.

Supra pubik Yağ Eritme Neden Uygulanır?

Normal boyuttaki penisin vücüda gömülü olması veya saklı görünmesi bazı erkeklerde yaş ve kilo alımı ile birlikte supra pubik bölgede fazla yağ birikimi ile ilişkili olarak ortaya çıkan bir durumdur. Gömülü penis erkeklerde  işeme sorunlarına veya genital bölge, idrar kanalı enfeksiyonlarına neden olabilir. Gömülü penis ayrıca ereksiyon olabilme kabiliyetini veya cinsel ilişki sırasında ereksiyonu sürdürebilme kabiliyetini etkileyebilir.

Supra Pubik Yağ Eritmenin Faydaları Nelerdir?

Supra pubik yağ eritmenin fiziksel, zihinsel ve cinsel kazanımları vardır. Supra pubik yağ eritme uygulaması sonrasında tüm penis gövdesinin görünürlüğü artar, penis çevresi cildindeki kızarıklık ve tahriş azalır, hem oturur pozisyonda hem de ayakta işeme kabiliyeti artar, idrar kanalı daha sağlıklı olur, cinsel tatmin artar, kişinin kendine güveni artar cinsel kaygıları azalır.

Supra Pubik Yağ Eritme Nasıl Uygulanır?

Supra pubik yağ eritme uygulaması,  kişinin günlük hayatına devam etmesini etkilemeyen, hastane yatışı gerektirmeyen, klinik koşullarda lokal anestezi ile ağrısız olarak yağ eritme etkinliği  yüksek lipaz enziminin supra pubik bölgeye enjeksiyonu yoluyla  gerçekleştirilen hızlı ve yan etkisiz  bir girişimdir.Öncelikle uygulama yapılacak supra pubik bölge cildi silinerek dezenfekte edilir. Ardından bölge cildinin uyuşmasını sağlayacak lokal anestezik etkili krem sürülerek bölgenin uyuşması için 15 dakika beklenir. Yeterli cilt uyuşukluğu sağlandıktan sonra yağ eritme etkinliği olan lipaz enzimini içeren ilaç supra pubik bölgede penisin etrafını sararak penisi içine alan cilt altı yağlı dokuya enjekte edilir. Enjeksiyon işlemi yaklaşık 5 dakika sürmektedir.

Supra Pubik Yağ Eritme Sonrasında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Supra pubik yağ eritme işlemi sonrasında uygulama bölgesinde ağrı, kızarıklık, yanma, ödem/şişlik, kaşıntı gibi yan etkilere rastlanmaz. Lipaz enzimi vücutta zaten bulunan bir madde olduğu için enjekte edilen bölgede her hangi bir yan etki oluşturmadan sadece yağlı dokuda hızlı ve etkili bir erime sağlar. Kişi uygulama sonrasında günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Ancak uygulamayı takip eden birinci haftada enjekte edilen lipaz enziminin etkinliğini kaybetmemesi için uygulama bölgesine çok sıcak su tutarak banyo yapılmaması ve hamam/sauna gibi etkinliklere bu 1 haftalık dönemde ara verilmesi önerilmektedir. Uygulamanın etkisi günler içinde başlar ancak tam görsel sonuç uygulamadan 3 hafta sonra alınır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+